No i jest! BMW zapowiadało, że na targach we Frankfurcie pojawi się coś nowego i już wiemy co! Dzisiaj do sieci wyciekły zdjęcia BMW X7 iPerformance Concept, czyli największego suva BMW. Najpierw fotki pojawiły się w serwisie Bimmerpost, a później w mediach na całym świecie. Co oczywiste X7 ma być większe od X5tki, a na jego pokładzie w komfortowych warunkach będzie mogło podróżować nawet 7 osób.

Na razie nie wiadomo co trafi pod maskę X7mki ale mam nadzieję, że poza mocną hybrydą i diesle’ami z 4 albo więcej… turbinami, pojawi się godziwe i pięknie brzmiące V8. Downsizing, downsizingiem ale nie przystoi, żeby w takim samochodzie BMW montowało R4ki czy inne wynalazki. Nie ma co gdybać, zobaczymy co wymyślą inżynierowie Bayerische Motoren Werke.

bmw, bmw x7, bmw x7 concept, new bmw

Wnętrze wygląda kosmicznie ale jakoś tak całkiem naturalnie. Zamiast zegarów ekran LCD. Obok drugi wyświetlacz odpowiadający za wskazania nawigacji, systemów pokładowych i multimediów. Szkoda, że nie zrobili takiego zestawu w i8 (test BMW i8 możecie przeczytać tutaj), bo tam w środku brakowało finezji. Styl BMW jest cały czas zachowany a wszystkie elementy znajdują się w oczywistych dla BMW miejscach. Nie wiem jak Wam się podoba, ale moim zdaniem wygląda całkiem stylowo (może poza kierownicą). Ciekawe ile z tego konceptu trafi do wersji produkcyjnej modelu X7. Grill mogliby zmienić ;)

bmw, bmw x7, bmw x7 concept, new bmw

bmw, bmw x7, bmw x7 concept, new bmw

Jak Wam się podoba BMW X7 Concept?
Ocena czytelników 5 Głosów
8.7